Łamiące newsy

Autorka „Wielkich kłamstewek” wydała nową książkę

8 listopada 2018
"Nine Perfect Strangers", Liane Moriarty

goodreads.com

Liane Moriarty, australijska autorka zekranizowanego hitu Wielkie kłamstewka, wydała nową książkę. Tytuł oryginału to Nine Perfect Strangers, na polskie tłumaczenie jeszcze czekamy.

W Tranquillum House w ciągu 10 dni można stać się zupełnie innym człowiekiem. Uzdrowisko reklamuje się jako odosobnione miejsce, w którym można przejść kompletną transformację fizyczną i psychiczną . Do uzdrowiska przyjeżdża dziewięcioro pacjentów i właśnie tej transformacji pragną. Pragną jej tak bardzo, że wierzą i stosują się do wszystkiego, co personel uzdrowiska im proponuje.

W miarę rozwijania się akcji, poznajemy motywację każdego z pacjentów do tej transformacji, ich sekrety. Rzeczywiście, transformacja następuje, ale w co lub kogo – tego nie wolno mi zdradzić, żeby nie zepsuć Wam radości czytania.

Póki co nie znamy daty polskiej premiery powieści, ale po sukcesie Wielkich kłamstewek na pewno będzie miała miejsce i zapewniam, jest na co czekać!

Może również spodoba Ci się:

2 komentarze

  • Odpowiedz Co nowego - premiery września - Książką po grzbiecie 4 września 2019 at 09:52

    […] o tej książce o tutaj ? Po hitowych „Wielkich kłamstewkach” można się od pani Moriarty spodziewać […]

  • Odpowiedz Kociołek ludzkich problemów - "Nine Perfect Strangers"/"Dziewięcioro nieznajomych", Liane Moriarty - Książką po grzbiecie 10 listopada 2019 at 18:33

    […] Zapowiedź nowej powieści Liane Moriarty (autorka m.in. Wielkich kłamstewek) pojawiła się na blogu blisko rok temu i od tego czasu nastąpiła już premiera po polsku. Rodzima wersja książki, Dziewięcioro nieznajomych, wyszła we wrześniu tego roku nakładem Wydawnictwa Znak, w tłumaczeniu Mateusza Borowskiego. Ja czytałam w oryginale. […]

  • Zostaw komentarz