Łamiące newsy

John Green założył klub książki

24 października 2018
Life's Library logo

https://store.dftba.com/collections/lifes-library-book-club

Znany i lubiany bloger i autor powieści Young Adult postanowił założyć klub książki razem ze swoją asystentką i długoletnią przyjaciółką, Rosianną Rojas. Autor ogłosił newsa we vlogu w zeszłym tygodniu.

Klub zwie się Life’s Library i główną zasadą jego działania jest czytanie i dyskusja na temat jednej pozycji na sześć tygodni przez 1 rok.  Książki muszą być wydane co najmniej rok temu, z dowolnego gatunku. W założeniu klub ma być inkluzywny, są więc różne opcje członkostwa:

  1. Subskrypcja „fizyczna” – wybraną książkę (książki będą wybierać na zmianę John i Rosianna) dostajemy w fizycznej kopii, przesłaną na nasz adres, razem z listem uzasadniającym wybór książki, ekslibris, pocztówkami, przypinkami, elektronicznymi dobrami (podcast i inne) oraz niespodzianką. Koszt takiej subskrypcji to 25 dolców (94 zł!) za jedną przesyłkę.
  2. Subskrypcja elektroniczna – opcja za niecałe 38 zł (10 dolarów), w której wybraną książkę załatwiamy sobie sami, dostajemy zaś, w wersji elektronicznej, przewodnik czytelnika z pytaniami do dyskusji, podcast i comiesięczne bonusy do pobrania, np. szablony zakładek.
  3. Darmowe uczestnictwo – jak nietrudno się domyślić, książkę również załatwiamy sami i nie dostajemy nic prócz możliwości uczestnictwa w dyskusji na klubowym kanale w Discord.

Na ten rok subskrypcje zostały już zamknięte (przynajmniej tak podaje strona klubu). Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, ale po zrezygnowaniu można resubskrybować dopiero w przyszłym roku.

Zyski z subskrypcji twórcy klubu przekażą na rzecz organizacji charytatywnej wspierającej ubogich, Partners in Health.

Oficjalna strona klubu: https://store.dftba.com/collections/lifes-library-book-club

Może również spodoba Ci się:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz