Łamiące newsy Zapowiedzi

Zapowiedź patronacka! “Naznaczony”, Agnieszka Antosik

21 lipca 2019

“Dylan nigdy nie był taki, jak inni chłopcy z domu dziecka. Nie szukał przyjaciół, nie tęsknił za rodziną, nie potrzebował bliskości. Wolał samotność, ciszę i dystans. Lubił też obserwować ludzi. Zwłaszcza, gdy działo im się coś złego.”

Z nieskrywaną przyjemnością przedstawiam nadchodzącą premierę Wydawnictwa AlterNatywnego. Książka urban fantasy Agnieszki Antosik, “Naznaczony” ukaże się już 31 lipca, pod patronatem Książką po grzbiecie! Na Facebooku znajdziecie fanpage “Naznaczonego”, zapraszam 🙂 Poniżej znajdziecie więcej informacji o książce.

“Naznaczony”, Agnieszka Antosik

Światem przedstawionym w “Naznaczonym” wstrząsnął konflikt między Antyistnieniami a Bohaterami – jedni pragnęli kresu ludzkości, drudzy jej bronili. Wydawało się, że spór dobiegł końca, Antyistnienia zniknęły i nastąpił pokój.

Wydawało się.

Dylan nigdy nie był jak przeciętni ludzie. Obserwował ich z dystansu. Obserwował ich, kiedy działa im się krzywda. I wcale nie było mu ich szkoda. Zawsze wiedział, że jest coś, czego mu brakuje, coś, czego o sobie nie wie, coś, co pozwoli mu czuć się do końca sobą. Krótki numer populacyjny, tajemnicze słowo pojawiające się na jego nadgarstku – to wszystko tylko upewniało go w przekonaniu, że sam siebie nie zna do końca.

W pomieszczeniu rozległ się krzyk przerażonej kobiety. Dylan napawał się tym dźwiękiem oraz energią, która sięgała już niemal jego serca. Uwielbiał to uczucie i niemal żałował, iż przez tych kilka sekund miał ochotę z tego zrezygnować.

Czy coś wiąże go z Antyistnieniami? Jak się tego dowiedzieć? Czy będzie musiał zrobić to sam? Ostatniego dnia lipca poznamy odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Wesprzyjcie książkogrzbietowy patronat! Kto wesprze, znajdzie 5 zł na chodniku 😉

 

Może również spodoba Ci się:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz